ویندزور بروکر کیست؟

ویندزور بروکرز “نام تجاری است که توسط شرکت های زیر استفاده می شود:
WINDSOR BROKERS LTD توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس قبرس (شماره مجوز 030/04) ، مرجع نظارتی و رگولاتوری خدمات سرمایه گذاری در قبرس مجاز و رگولیشن شده است

WINDSOR BROKERS (BZ) LTD دارای مجوز از کمیسیون خدمات مالی بلیز برای ارائه کارگزاری ، مشاوره ، خدمات مشاوره ای و همچنین معاملات اوراق بهادار است.

WINDSOR BROKERS INTERNATIONAL LTD توسط اداره خدمات مالی در سیشل تنظیم می شود. اداره خدمات مالی سیشل نهاد نظارتی مستقل است که مسئول خدمات مالی غیر بانکی در سیشل است. این نهاد که بر اساس قانون خدمات خدمات مالی ، 2013 تأسیس شده است ، مجوز ، تنظیم ، اجرای الزامات نظارتی و رعایت مقررات ، نظارت و رگولاتوری بر انجام مشاغل در بخش خدمات مالی غیربانکی در سیشل را بر عهده دارد.

SELDON INVESTMENTS LIMITED (JORDAN) مجاز و رگوله شده توسط کمیسیون اوراق بهادار اردن (JSC) است که در 1997 به عنوان یک موسسه عمومی با استقلال مالی و اداری برای توسعه ، تنظیم و نظارت بر بازار سرمایه اردن برای حفظ محیط سرمایه گذاری مناسب و محافظت از سرمایه گذاران تاسیس شده است.

Windsor MARKETS (Kenya) LTD، دارای مجوز و رگوله شده توسط سازمان بازار سرمایه (CMA) در کنیا، شماره مجوز 156، و در طبقه پنجم، دفاتر پارک پلیس، تقاطع جاده پارکلندز دوم و جاده لیمورو، به شماره 209/4201 واقع شده است

اطلاعات بیشتر در وب سایت ما موجود است. به