چگونه شروع به کپی کردن یک ارائه دهنده کنم؟

برای شروع کپی کردن یک ارائه دهنده، ابتدا باید یک حساب کپی تریدینگ دنبال کننده ویندزور بروکرز ایجاد کنید و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید. پس از ثبت نام، می توانید به یکی از روش های زیر شروع به کپی کردن یک استراتژی از یک ارائه دهنده کنید:

1) صفحه رتبه بندی

می‌توانید در صفحه رتبه‌ بندی‌ها به دنبال معامله‌ گرانی برای کپی کردن جستجو کنید، جایی که ارائه‌ دهندگان می‌توانند پیشنهادهای ویژه ایجاد کنند و استراتژی‌های معاملاتی خود را به اشتراک بگذارند. هنگامی که تصمیم گرفتید کدام ارائه دهنده را می خواهید کپی کنید، می توانید روی “سرمایه گذاری” در پروفایل آنها کلیک کنید و به تنظیم پارامترهای اشتراک جدید خود ادامه دهید.

2) اشتراک های جدید

همچنین می‌توانید اشتراک‌های کپی تریدینگ خود را از طریق داشبورد کپی تریدینگ ویندزور بروکرز مدیریت کنید. در اینجا، باید اطلاعات ارائه دهنده، مانند نام مستعار و پیشنهاد را پر کنید، پارامترهای کپی تریدینگ خود را تنظیم کنید، و سپس اشتراک را فعال کنید. (توجه: تمام اشتراک ها پس از ایجاد غیرفعال هستند، برای شروع کپی کردن حساب باید آنها را فعال کنید)

3) لینک های عضویت

اگر لینک عضویت را از یک ارائه دهنده دریافت کرده اید، می توانید از آن لینک برای شروع کپی کردن آنها استفاده کنید. در برخی موارد، یک ارائه دهنده لینک را با یک دنبال کننده بالقوه به اشتراک می گذارد. اگر دنبال کننده قبلاً یک حساب کپی تریدینگ ویندزور بروکرز داشته باشد، به صفحه ثبت نام هدایت می شود که در آن ارائه دهنده و پیشنهاد از پیش تعریف شده است. اگر دنبال کننده بالقوه برای کارگزاری ویندزور تازه کار باشد، باید برای یک حساب کاربری در کابین ما ثبت نام کند و سپس اقدام به ایجاد یک حساب کپی تریدینگ ویندزور بروکرز از طریق کابین مشتریان کند. (توجه: ارائه دهندگان می توانند تاریخ انقضا را برای لینک های پیوستن تعیین کنند، پس از آن لینک غیرفعال می شود.)